Male ja mõttemängud (1.–2. klassile)

Jätkame maleõpetusega kahes grupis – esimene grupp on mõeldud algajatele, kus eelnevaid teadmisi antud aines ei nõuta. Teine grupp lastele, kes eelmisel aastal huviringis osalesid või omavad male algteadmisi. Tundide esimene osa on teoreetiline ja teine osa praktiline. Praktilises osas mängivad õpilased omavahel malet (võimalusel ka treeneri vastu) ning lahendavad ülesandeid. Lisaks malemängule teeme huviringis tutvust ka teiste mõttemängudega. Õpime ja mängime kabet, gomokut, lahendame sudokusid ning loogikaülesandeid.

Registreerimine Avang SK e-mailile avangsk@gmail.com, märkides ära õpilase nime, kooli, klassi ja lapsevanema kontaktandmed (telefon, e-mail). Kuutasudelt tulumaksu tagastuse saamiseks tuleks meile saata ka õpilase ja huviringi eest tasunud lapsevanema isikukoodid.

Algajate grupp ESMASPÄEVITI ja NELJAPÄEVITI kell 15.45–16.30
Edasijõudnute grupp ESMASPÄEVITI ja NELJAPÄEVITI 16.30-17.15
Kuutasu 25 eurot.

Huviringi korraldaja: Avang Spordiklubi
Huviringi juhendaja: Arvo Sadulsepp, maletreener EKR4, tel. 5022484.
MTÜ Avang SK
Registrikood 80392592